czwartek, 10 grudnia 2015

Dzwonnik z Cupertino! - Smart battery Case

Apple wypuściło obudowę z wbudowaną bateria.

Są dwa obozy; tym, którym się podoba i tym którzy twierdzą, że to jedno z brzydszych projektów Apple.
Obudowa sama w sobie jest ładna, mimo, że pogrubia telefon uważam to całkiem trafione akcesorium.
Jedynie do czego można się przyczepić to cena, na polskie realia to całkiem sporo. Występuje w dwóch kolorach: grafitowy oraz biały


Przegląd

Etui Smart Battery Case zostało zaprojektowane specjalnie dla iPhone'a 6s i iPhone'a 6. W etui Twój telefon jest skutecznie chroniony i działa jeszcze dłużej bez doładowywania. Miękka wyściółka z mikrofibry chroni telefon, a zawias z miękkiego elastomeru ułatwia zakładanie i zdejmowanie etui. Natomiast idealnie gładki silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni.
Ładuj swojego iPhone'a i etui z baterią jednocześnie, aby rozmawiać do 25 godzin dłużej, korzystać z Internetu w sieci LTE nawet przez godzin 18 oraz jeszcze dłużej odtwarzać dźwięk i wideo.* Po założeniu etui Smart Battery Case poziom naładowania inteligentnej baterii wyświetla się na ekranie blokady iPhone'a i w Centrum powiadomień. Dlatego zawsze wiesz, ile energii zostało Ci do wykorzystania.
Etui z baterią współpracuje z akcesoriami Lightning, takimi jak przewód ze złącza Lightning na USB (dołączony do iPhone'a) oraz stacja dokująca Lightning do iPhone'a (sprzedawana osobno). Możesz wybrać spośród dwóch kolorów.

Najważniejsze cechy

Zaprojektowane przez Apple
Do 18 godzin korzystania z Internetu w sieci LTE*
Do 20 godzin odtwarzania wideo*


0 komentarze:

Prześlij komentarz